Zakaz
naklejania
reklam!
Twój adres IP
44.220.44.148
Logo UE
Projekt współfinansowany ze środków
Unii Europejskiej

Imprezy, konferencje, wspomnienia, galerie zdjęć 

Szanowni Państwo!

Od 2002 roku prowadzimy Warsztat Terapii Zajęciowej dla placówki dziennego pobytu dla osób niepełnosprawnych. Warsztat mieści się w Suszu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych podopiecznych chcemy zorganizować im na terenie naszej placówki miejsce letniego wypoczynku co wiąże się z zakupem altany i adaptacji terenu zielonego. środki finansowe, które otrzymujemy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych są niewystarczające, aby móc realnie myśleć o stworzeniu miejsca wypoczynku i rekreacji dla naszych beneficjentów, stąd też by zrealizować ich marzenie zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie nam drobnych gadżetów reklamowych lub produktów Państwa firmy, które będziemy mogli przeznaczyć na loterię fantową a uzyskany w ten sposób dochód przeznaczyć na zakup altany ogrodowej, która pomieści wszystkich naszych podopiecznych.

Nasz adres: Warsztat Terapii Zajęciowej przy SRiPZS, ul. Piastowska 37, 14 - 240 Susz.

sprawozdanie z wycieczki do w Karkonosze i do Pragi »»»
sprawozdanie z wycieczki do Kopenhagi »»»
galeria zdjęć  »»»

Przepiękna pogoda, wiele atrakcji, możliwość poznania ludzi z całej Polski... Pod tymi znakami upłynął I Otwarty Integracyjny Rejs Żeglarski "Powitanie lata", który w dniach 10-11 czerwca 2006 miał miejsce w Integracyjnym Ośrodku Żeglarskim o przepięknej nazwie "Arcus" ("Tęcza") w Rajgrodzie nad Jeziorem Rajgrodzkim.

wspomnienie i galeria zdjęć »»»

przed klubem Arcus na drewnianym nadbrzeżu

II Ogólnopolski Rajd "Z Tobą na Groń" odbył się w dniach 4 i 5 października 2006 roku na terenie Beskidu Małego metą na Groniu Jana Pawła II oraz na terenie zespołu architektoniczno-krajobrazowego i parku pielgrzymkowego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Sprawozdanie z imprezy »»»

odznaka za groń
© 2006, 2008 Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze | Kontakt